Biz Kimiz?

Özel yeteneklere sahip olan çocukların gelişimlerinin desteklenmesi için her yıl düzenli olarak BİLSEM Sınavları gerçekleştirilmektedir. Devlete bağlı özel bir kuruluş olan BİLSEM, farklı alanlarda çocukların yeteneklerinin ortaya çıkmasında rol oynamaktadır.

bilsemhazirlik.com olarak 20 seneyi aşkın bir süredir eğitim sektöründe yer alarak, pek çok çocuk ve gencin başarılı bir şekilde gelişmesinde etkili olduk. Erken yaşta eğitimin ve doğru yönlendirmelerin çocuklar üzerindeki öneminin farkındayız. Bu önemden yola çıkarak onların her daim yanlarında yer alabilmek adına BİLSEM Sınavlarına hazırlıkta en kaliteli yayınlarını öğrencilerle bir araya getiriyoruz.

Çocukların Öğrenme Tutkularını Destekliyoruz!

BİLSEM Hazırlık olarak sadece öğrencileri kitaplarla buluşturan bir kurum olmaktan ziyade, BİLSEM sınavlarına hazırlık sürecinde her türlü yanlarında olmayı hedeflemekteyiz. BİLSEM Hazırlık içerisinde satın alma mecburiyetinin dışında dilediğiniz gibi misafirimiz olabilir, mağazamızı gezerek kitaplarımızı tanıyabilir ya da blog kısmında yer alan metinlerimize göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin her yerine, 100₺ ve üzerine ücretsiz kargo.

Özel Fiyatlar

Özel Fiyatlar

Tüm fiyatlarda BİLSEM Hazırlık farkı.